אודות

אודותינו

צוות העובדים בחברת "בה שיפוצים" שיפוצים, מאמין באיכות, בעבודה מקצועית וביושר . אנו עושים שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק, מצוידים בציוד חדיש ועדכני ועובדים בצורה בטיחותית בהתאם להוראות ולתקנים הבינלאומיים.

צברנו ניסיון רב בתחומי השיפוצים, אנו מעסיקים צוות עובדים גדול, כל אחד מהם מומחה בתחום אחר, ואנו מציעים את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

נשמח להציע לכם את השירותים הבאים:

  • שיפוצי אינסטלציה ותשתיות בניין, צבע וטיח, ריצוף, החלפת צנרת, הריסת בתים ועוד.
  • שיפוץ בתים ודירות, משרדים וחנויות.
  • עבודות גמר: ריצוף וחיפוי, גבס, חשמל, צביעה וסיוד, אינסטלציה, טיח, תוספות בנייה ועוד.
  • שירותים מיוחדים: צביעה בהתזה, חיפוי דקורטיבי, הדבקת טפטים, צביעה דקורטיבית, צביעה אומנותית צביעת נגרות ומסגרות ועוד.
  • שיפוצים ותיקונים כלליים, תחזוקת מבנים ועוד.

אם אתם מעוניינים בשיפוץ כללי וגדול או בשיפוץ נקודתי, צרו קשר, אנו מגיעים לכל מקום בארץ, מחויבים למחירים הוגנים ולשירות מקצועי ואדיב ומעניקים אחריות על כל עבודה. אנו מעניקים שירותים לכל המגזרים, למגזר הפרטי, למגזר העסקי ולמגזר הציבורי.

רוצים לבצע שיפוצים, למה כדאי גם לכם להזמין אותנו?

כי אנו עומדים בלוח הזמנים ולא מושכים את תהליך העבודה מעבר לזמן הקצוב. אנו מגיעים מוקדם לעבודה ולא מושכים את העבודה מעבר לשעות העבודה המקובלות. בעת חתימת החוזה נתחייב על לוח זמנים לכל שלב בתהליך השיפוצים ונעשה את הכול כדי לעמוד בלוח הזמנים ולסיים את השיפוץ במועד שהובטח.

כי אנחנו יושבים על כל לקוח באופן אישי, מקשיבים לחלומות שלו, מאזינים לציפיות שלו ומשתדלים להגשים אותם. לכל לקוח אנחנו מציעים תוכנית שיפוצים אינדיבידואלית שתתאים לנתונים הייחודים שלו, לדרישות ולתקציב.

אנו מקפידים על עבודה מקצועית, על דיוק ועל ארגון וסדר. הרמה המקצועית שלנו באה לידי ביטוי בכל שלבי העבודה, החל משלב הייעוץ והתכנון ועד לשלב הסופי של הגימורים ברמה המקצועית ביותר ובאיכות ללא פשרות.

כי שנים רבות של ניסיון עשו אותנו ליצירתיים, מיוחדים ומקצועיים. אנו מציבים סטנדרטים חדשים בעבודות השיפוצים ושואפים למצוינות ועושים הכול כדי לספק את השיפוץ המושלם לשביעות הרצון של הלקוחות שלנו.

כי במשך שלושים שנות עבודה רכשנו שם טוב ומוניטין רב. השם הטוב שלנו חשוב לנו ואנו עושים את הכול כדי לשמור עליו.

כי אנו בטוחים בעבודה שלנו ולכן אנחנו מעניקים אחריות על כל סוג של עבודה.

כי אנו רשומים בפנקס הקבלנים ומצוידים בכל האישורים הנדרשים כולל פוליסת ביטוח לרכוש, לצוות העובדים ולדיירים. רישום קבלן השיפוצים בפנקס הקבלנים מבטיח כי הקבלן שבחרתם הוא קבלן אמין, ותיק ומנוסה. קבלן אחראי ולא קבלן שרלטן שהיום הוא פה ומחר, אם תזדקקו לו, לא תמצאו אותו.

כי אינספור לקוחות מרוצים ישמחו להמליץ עלינו ולתת לכם חוות דעת על אופי העבודה שלנו ועל ההצלחות. בכל רחבי הרשת, בקבוצות הפייסבוק, באתרים ובפורומים ייעודיים, תוכלו לדלות המלצות על אודות החברה שלנו, חברת "בה שיפוצים". אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל מאתנו רשימה של לקוחות ממליצים. אחרי שתבקרו בבתי החלומות שבנינו להם, לא יהיה לכם ספק באיזה חברה לבחור.

בסיום העבודה נשאיר את השטח נקי ומסודר ונדאג לפנות את כל הפסולת אל אתרי פסולת מורשים.

כי אנו מציעים מחירים אטרקטיביים והוגנים ובעת ביצוע עבודות שיפוצים גדולות נאפשר פריסת תשלומים בהתאם ליכולות של כל לקוח.

אם אתם מחפשים קבלני שיפוץ מקצועיים, מחירים הוגנים ורמת גימור גבוהה במיוחד, צרו אתנו קשר, אנחנו מחכים לכם, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!